Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2019 13:59

Неймовірна кількість представників влади, депутатів, море квітів та теплих посмішок. Усе це відбувалося 6 грудня в залі районного Будинку культури, в переддень професійного свята всіх посадовців – Дня місцевого самоврядування.

Ця святкова подія зібрала всіх тих чия воля, професіоналізм та енергія творять історію місцевого самоврядування сьогодення. Від імені Кіптівської сільської ради присутніх вітала з професійним святом секретар ради Віта Кучма.

«День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання нашої країни. Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Реформа децентралізації влади стала найуспішнішою за всі роки незалежності: вона дала змогу місцевому самоврядуванню отримати потужний для розвитку фінансовий ресурс, широкі повноваження та можливості стати повноцінними господарями на власній землі. Всі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян. Саме вам дбати про економічний розвиток громад, створення нових робочих місць, втілення ефективних інфраструктурних проектів, процвітання сіл, селищ та міст нашої країни. Упевнена, що незалежна, сильна й заможна Україна буде побудована професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю і України додають сили і наснаги» - наголосила Віта Миколаївна у своєму виступі.

Користуючись нагодою Віта Миколаївна виконала почесну місію – нагородила Почесними Грамотами кращих працівників Кіптівської сільської ради:

• Почесною Грамотою Чернігівської обласної ради – Лось Валентину Михайлівну – старосту Вовчківського старостинського округу;
  • Почесною Грамотою Кіптівської сільської ради – Ондюк Раїсу Борисівну – спеціаліста Центру надання адміністративних послуг та Буряка Вадима Ігоровича – бухгалтера;
  • Почесними Грамотами обкому профспілки працівників державних установ України – Гнатковську Світлану Петрівну – головного бухгалтера сільської ради та Устименко Наталію Анатоліївну - спеціаліста Центру надання адміністративних послуг.

У свою чергу заступник голови Козелецької районної ради Катерина Биковець нагородила Почесною Грамотою районної ради старосту Новошляхівського старостинського округу – Грузда Сергія Івановича.

Спільну  Почесну Грамоту районної ради та адміністрації отримав начальник Центру надання адміністративних послуг Юрченко Роман Олександрович з рук заступника голови райдержадміністрації Юрія Заславського.

Після всіх урочистостей на присутніх в залі чекав чудовий концерт підготовлений працівниками районного Будинку культури та вихованцями танцювальних гуртків району.