Наші учні прийняли участь у спортивних змаганнях Плисківської ОТГ

Дата: 24.02.2020 13:09

Минулої пятниці, 21 лютого у приміщенні Сиволозької ЗОШ І – ІІІ ступенів Плисківської сільської ради, відбулись комплексні спортивні змагання серед здобувачів освіти (юнаків та дівчат) освітніх закладів, присвячених вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ із Афганістану. На запрошення організаторів, участь у них прийняли і наші юні спортсмени із Прогресівської та Новошляхівської шкіл. Також на них були присутні команди із закладів загальної середньої освіти Плисківської та Комарівської об’єднаних громад. Програма змагань передбачала турніри із шашок, настільного тенісу та волейболу. У турнірі із волейболу та шахів збірна Кіптівської ОТГ поступилася господарям та зайняла третє місце. Натомість наша пара тенісистів Трутень Денис та Савченко Вікторія не залишили нікому жодних шансів на перемогу, вигравши всі партії у своїх суперників та відповідно зайняли перші місця із цього виду змагань. Тож маємо надію, що у найближчому майбутньому наші вихованці ще неодноразово даруватимуть своїм вболівальникам радість спортивних перемог.