Запрошуємо долучитися до розробки Стратегії розвитку Кіптівської ОТГ

Дата: 10.03.2020 17:14

Стратегія – це план розвитку нашої громади на 2020–2027 роки, з поетапним визначенням що, коли, де, з залученням яких ресурсів, в якому обсязі ми робитимемо, аби забезпечити її сталий розвиток, зрештою – добробут кожного мешканця.

В центрі уваги обговорення – системні проблеми нової територіальної спільноти, способи їх подолання, пріоритетні напрями розвитку та завдання громади. Нас цікавлять ключові моменти, які дозволять Кіптівській громаді стати успішною. Обговорення колективне, кожен має право висловити свої пропозиції, коментарі. Для цього запрошуємо вас:

• до участі в засіданнях робочої групи з розробки стратегії;
  • обговорення в доступний та зручний спосіб (через офіційну сторінку ради у мережі facebook, електронною поштою).

Надані пропозиції узагальнюватимуться Кіптівською сільською радою та обговорюватимуться під час засідань робочої групи з розробки Стратегії. Форми оприлюднення інформації – будь-які доступні: тексти, фотографії, картинки, відео, аудіо... Головне – визначити якою ми хочемо бачити нашу громаду в результаті реалізації майбутньої Стратегії.

Аби майбутнє стало реальністю в діалозі всіх зацікавлених сторін визначатимуться напрями та завадння, за якими першочергово докладатимуться зусилля, їх послідовність, концентруватимуться ресурси.

Перше засідання робочої групи відбудеться 13 березня 2020 р. в приміщенні Кіптівської сільської ради (адреса с. Кіпті, вулиця Слов’янська, 36-б). Початок 0 10:00 годині.

Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку Кіптівської об’єднаної територіальної громади. Спільними зусиллями ми зможемо зробити її кращою.