Оголошення для тих хто щиро вболіває за розвиток Кіптівської ОТГ

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ
до
плану заходів із реалізації

Стратегії розвитку Кіптівської об’єднаної територіальної громади
на період до 2027 року (період 2020 – 2023 рр.)

Кіптіська сільська рада за сприяння Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації розробляє Стратегію розвитку Кіптівської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії – перший план заходів з її реалізації на період 2020–2023 рр.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами, будуть розглянуті, проаналізовані та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії на її четвертому засіданні.

За результатами цієї роботи визначатимуться джерела фінансування найважливіших для громади проєктів та їхні обсяги.

Запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку Кіптівської територіальної громади – представників органів місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації всіх форм власності, мешканців громади – запропонувати картки з ідеями проєктів, що спрямовуватимуть на  реалізацію завдань Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинніві відповідати таким критеріям:

• бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди; отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  • термін реалізації проєкту – не більше як 3,5 роки (2020–2023 роки);
  • подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території;
  • існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту;
  • проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).
  • проектна ідея повинна стосуватися одного із завдань Стратегії розвитку Кіптівської громади (Додаток 2).

Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 29 червня 2020 року, до 15.00 год.

Заповнені форми просимо надсилати на e-mail: kiptisr@meta.ua з поміткою «Проєкти до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся,  до секретаря сільської ради Кучми Віти Миколаївни за тел. 066 9237298.