Нарада: "Про стан перспективи розвитку соціальних послуг в області»

Дата: 26.07.2017 19:21

26 липня 2016 року в Прилуцькій райдержадміністрації відбувся семінар-нарада «Про стан перспективи розвитку соціальних послуг в області».

В семінарі взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації - Наталія Романова, в.о. голови райдержадміністрації - Денис Росовський, голова районної ради – Василь Малик, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – Олег Русін , заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – Оксана Хілик, начальник відділу стаціонарних установ та соціального обслуговування населення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – Вікторія Плиско, начальник планово – економічного відділу Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляла директор Центру надання соціальних послуг Галина Лось.

На семінарі-нараді заступник директора Департаменту соціального захисту населення – Оксана Хілик доповіла про організацію надання соціальних послуг в області та підвела підсумки роботи за I півріччя 2017 також було заслухано звіти директорів територіальних центрів соціального обслуговування.

Наостанок учасники семінару відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с. Заїзд Прилуцького районного територіального центру, відділення денного перебування в смт. Мала Дівиця Прилуцького районного територіального центру.