Кіптівська ОТГ стала фіналістом конкурсу молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge

Дата: 21.03.2018 16:57

Кіптівська об’єднана територіальнв громада стала фіналістом конкурсу молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge.

Laudato Si’ Startup Challenge натхнений енциклікою Папи Франциска Laudato Si і є світовою ініціативою, направленою на заохочення пошуку рішень світовим проблемам людства за допомогою інноваційних стартапів.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si Startup Challenge був відкритий для ідей та проектів від молодих людей з регіонів України.

Кожна молода людина віком від 18 до 35 років мало можливість розробити свій стартап за таками тематиками:

- розвиток території (проекти, які спрямовані на розвиток і створення нових просторів у сільській місцевості),

- боротьба з бідністю,

- збереження довкілля,

- громадянська освіта,

- утвердження соціальної справедливості,

- протидія корупції,

- покращення стану з дотриманням прав людини,

- утвердження демократії в Україні на місцевому рівні.

Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської сільської ради, який разом з молоддю, яка працює на території громади, буди ініціаторами участі в даному конкурсі, обрали темою розробки своєї ініціативи - розвиток території (проекти, які спрямовані на розвиток і створення нових просторів у сільській місцевості).

Серед усіх інновацій, організатори проекту, обрали 14 найкращих, серед яких була і Кіптівська ОТГ.

16 березня в Києві відбулася презентація стартапів. Учасники з Кіптів стали фіналістами конкурсу та виграли можливість отримати виїзної, кваліфіковану консультацію команди pro bono, яка надасть свої ідеї щодо розвитку громади.

Рік розпочався успішно – рухаємось далі!