Реєструйтеся в державному аграрному реєстрі та отримуйте переваги для розвитку власної справи!

Дата: 07.10.2020 12:10

Шановні аграрії та сільгоспвиробники!

Що таке аграрний реєстр??? Державний аграрний реєстр (ДАР) – це державна автоматизована інформаційна система, яка працює цілодобово онлайн та створюється для сільгоспвиробників і держави з метою підвищення ефективності їх взаємодії

Як він працює??? Через особистий кабінет ДАР кожен сільгоспвиробник може швидко, зручно та без зайвих довідок взаємодіяти з державними органами влади, подавати заявки на виправлення помилок у кадастрі та в майбутньому – отримувати державну підтримку та покращити доступ до джерел фінансування. А також швидко ти зручно отримувати дані з державного земельного кадастру, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Які переваги реєстрації в ДАР???

• Безпека! Скориставшись зручними електронними сервісами ДАР ви зможете перевірити стан і виправити дані про власні орендовані земельні ділянки. Зможете контролювати і вчасно реагувати на несанкціоновану зміну прав на землю, що зможе знизити ризик рейдерства та зменшити шкоду, завдану через помилки в реєстрах.
  • Зручність і швидкість! Замовляйте та користуйтесь державними послугами онлайн! Через електронний кабінет аграрія, без зайвих паперів зможете подавати заявки на виправлення помилок у кадастрі не виходячи з дому.
  • Поінформованість! Будьте у фокусі держави при формування аграрної політики! Першими дізнавайтесь про майбутні урядові ініціативи, державні та регіональні програми підтримки агровиробників. Тільки зареєстровані у ДАР користувачі зможуть подавати онлайн заявки на участь!
  • Простіший доступ до кредитів! Говоріть з банкірами на рівних, адже в майбутньому за Вашою згодою, фінансові установи зможуть отримати вичерпну інформацію про Ваше господарство безпосередньо з ДАР. Це стане Вашою перевагою у премовинах з банківськими установами та підвищить шанси отримати кредит і зменшити його вартість!

Як зареєструватися в Державному аграрному реєстрі???

Самостійно за посиланням - https://reg.ar.gov.ua/#home

Для реєстрації  потрібно мати:

1. Кваліфікований електронний підпис (КЕП), або особистий банківський ключ BankID;
  2. Електронну пошту;
  3. Мобільний телефон.

Виникли запитання??? Звертайтеся за посиланням - https://www.ar.gov.ua/support;

Або до операторів консультантів в Кіптівській ОТГ:

- Грищенка Василя Миколайовича - 0962074401;

- Йовенка Миколи Федоровича - 0934179005.

Або до команди підтримки Всеукраїнської  Асоціації громад за телефоном - +380676782323.