Привітання Голови Кіптівської ОТГ Володимира Кучми з Днем Захисника України

Дата: 14.10.2020 08:52

Шановні українські воїни!

Щиро вітаю Вас із Днем захисника України.
У день Покрови пресвятої Богородиці ми вшановуємо людей, які зі зброєю в руках захищали і нині продовжують захищати незалежність та суверенітет Української держави.

У час, коли в країні уже шість років точиться війна з російським окупантом за незалежність і свободу рідної землі, нашою єдиною опорою і надією є українське військо, яке мужньо протистоїть ворогу, дає можливість кожному з нас жити мирним життям, будувати плани і реалізовувати їх у життя. Саме Ви, дорогі воїни, захисники України, довели всьому світу, що українці – сильна і самодостатня нація, яка здатна боротися за своє майбутнє, для якої свобода є однією з найвищих цінностей та здобутків.
Дякуємо кожному, хто стоїть на варті незалежності України за мужність і патріотизм, честь і гідність, відвагу і самопожертву, героїзм і незламну силу духу. Шануємо полеглих на полях боїв українських синів і дочок, схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які поклали свої життя за цілісність своєї країни.
На свято Покрови, покровительки українського війська, ми молимося за здоров’я воїнів, які пройшли горнило війни, за тих, хто нині на передовій і боронить кордони нашої держави. Нехай Богородиця береже кожного, дарує силу і наснагу, а нам - непохитну віру у мирне майбутнє України!
Слава Україні! Слава її героям!

Голова Кіптівської ОТГ

Володимир КУЧМА