Перелік питань, які будуть розглянуті на 1 сесії VIII скликання 03 грудня 2020 року о 10:00 год в залі засідань Кіптівської сільської ради

Дата: 27.11.2020 13:54

Тризуб затвердили Малим гербом України - UATV

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27 листопада  2020 рік                         с. Кіпті                                        № 87

Про порядок денний

1  сесії 8 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Винести на розгляд першої сесії восьмого скликання, яка відбудеться 03  грудня 2020 року 0 10 оо годині у  залі засідань Кіптівської сільської ради слідуючи питання:

1. Про  утворення лічильної комісії для проведення таємного голосування.
  2. Про обрання секретаря Кіптівської сільської ради восьмого скликання.
  3. Про утворення  постійних комісій Кіптівської сільської ради

восьмого скликання та їх  кількісний склад.

1. Про затвердження персонального  складу постійної комісії Кіптівської сільської ради   з питань прав людини, законності, регламенту, депутатської діяльності та  протидії корупції в органах місцевого самоврядування
  2. Про затвердження персонального  складу постійної комісії Кіптівської сільської ради  з питань планування фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку,промисловості, підприємництва, сфери послуг

та інвестиційної діяльності

1. Про затвердження персонального складу постійної комісії Кіптівської сільської ради  з питань житлово – комунального господарства, комунальної власності, будівництва,земельних відносин та охорони природи.
  2. Про затвердження  персонального складу постійної комісії  Кіптівської сільської ради  з питань освіти, культури, молоді і спорту охорони здоров'я та соціального захисту населення.
  3. Про затвердження Положення « Про постійні комісії Кіптівської сільської ради».
  4.  Про затвердження Регламенту роботи Кіптівської сільської ради VIII скликання.
  5. Про затвердження структури та чисельності виконавчих органів  Кіптівської сільської ради.
  6. Про затвердження заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  7. Про затвердження заступника сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.
  8. Про затвердження Положення про Старосту села ( сіл) Кіптівської сільської ради.
  9.  Про затвердження старости  с. Гайове, с. Димерка, с. Савинка, с. Олбин, с. Борсуків, с. Самійлівка.
  10. Про затвердження старости  с. Вовчок.
  11. Про затвердження старости   с. Підлісне.
  12. Про затвердження старости  с. Прогрес.
  13. Про затвердження старости  с. Красилівка, с. Надинівка.
  14. Про затвердження старости  с. Чемер.
  15. Про затвердження старости  с. Новий Шлях, с. Розівка.
  16. Про затвердження старости  с. Хрещате, с. Гальчин.
  17. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій.
  18. Про затвердження виконавчого комітету Кіптівської сільської ради
  19. Про упорядкування умов оплати праці сільського голови.
  20. Про упорядкування умов оплати праці секретаря сільської ради.
  21. Про упорядкування умов оплати праці заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  22. Про упорядкування умов оплати праці заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  23. Про упорядкування умов  оплати  старости  с. Гайове, с. Димерка, с. Савинка, с. Олбин, с. Борсуків, с. Самійлівка.
  24. Про упорядкування умов  оплати  старости  с. Вовчок.
  25. Про упорядкування умов  оплати  старости с. Підлісне.
  26. Про упорядкування умов  оплати  старости с. Прогрес.
  27. Про упорядкування умов  оплати  старости с. Красилівка, с. Надинівка.
  28. Про упорядкування умов  оплати  старости с. Чемер
  29. Про упорядкування умов  оплати  старости  с. Новий Шлях, с. Розівка.
  30. Про упорядкування умов  оплати  старости с. Хрещате, с. Гальчин.
  31. Про затвердження Положення про преміювання та матеріальне стимулювання працівників Кіптівської сільської ради.
  32. Звіт про виконання бюджету Кіптівської сільської ради за 9 місяців 2020 року.
  33. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 17 грудня 2019 року №1433-40/VII "Про бюджет Кіптівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік" зі змінами і доповненнями  (№ 1572-41/VII, № 1731-42/VII,  № 1804-43/VII, № 1914-44/VII, № 1975-45, № 2061-46/VII, № 2122-47/VII, № 2138-48/VII ).

ІІ. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Кіптівської сільської ради В.М. КУЧМУ.

Сільський голова                                                              Володимир КУЧМА