Привітання Кіптівського сільського голови Володимира Кучми до Дня місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2020 08:35

Шановні жителі Кіптівської ОТГ, депутати, члени виконавчого комітету, працівники, ветерани органів місцевого самоврядування!

Від імені сільської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Це свято стосується не тільки представників органів влади, а й кожного громадянина, адже разом ми громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашої громади, забезпеченні її життєдіяльності.

Впевнений, ми разом є потужною силою,

що буде відстоювати інтереси громади!

Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, наснаги, злагоди та добробуту.

З повагою,

Кіптівський сільський голова                                      Володимир КУЧМА