11 грудня 2020 року 0 10:00 год. відбудеться засідання 2 позачергової сесія VIIІ скликання Кіптівської сільської ради у залі Кіптівського сільського будинку культури

Дата: 09.12.2020 09:47

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09 грудня 2020 рік                         с. Кіпті                                        № 91

Про скликання 2 позачергової

сесії 8 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Скликати другу позачергову сесію восьмого скликання  11 грудня 2020 року 0 10 оо годині у  залі Кіптівського сільського будинку культури.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про початок реорганізації Красилівської сільської ради шляхом приєднання до Кіптівської сільської ради.
  2. Про початок реорганізації Надинівської сільської ради шляхом приєднання до Кіптівської сільської ради.
  3. Про початок реорганізації  Чемерської сільської ради шляхом приєднання до Кіптівської сільської ради.
  4. Про  початок реорганізації Хрещатинської сільської ради шляхом приєднання до Кіптівської сільської ради.
  5. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені сільської ради.
  6. Про затвердження Плану регуляторних актів на 2021 рік.
  7. Про затвердження розпоряджень Кіптівського сільського голови
  8. Про внесення змін до структури та чисельності Центру надання соціальних послуг.
  9. Про затвердження Положення Центру надання соціальних послуг Кіптівської сільської ради.
  10.  Земельні  питання.

ІІІ. Запросити на другу позачергову сесію восьмого скликання депутатів сільської ради, старост населених пунктів, начальників відділів сільської ради, начальника Служби у справах дітей, директора Центру надання соціальних послуг. (Список додається).

Сільський голова                                                                           Володимир КУЧМА