Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу у період карантину

Дата: 19.04.2021 12:44

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

В зв’язку з цим, просимо поширити інформацію серед зацікавлених осіб щодо участі у вебінарі на тему: «Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу у період карантину», який відбудеться 21 квітня п.р. о 11.00-12.00 за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті наступні питання:

-  Актуальні питання щодо проведення перевірок у 2021 році;

- Особливості звітування роботодавцями та ФОП у 2021 року;

- Режим роботи Центрів обслуговування платників та надання адмінпослуг у період карантину;

-  Інформаційно-конультаційна підтримка представників бізнесу.

Будемо вдячні за розміщення інформації про зазначений захід на ваших інформаційних ресурсах та надання інформації щодо учасників в зазначеному заході до 17.00 год. 20 квітня 2021 року на зазначену вище електронну адресу (контактна особа Фінюк Марія, моб. телефон 067 524 36 65).

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=V7ohgYSAqEQ   у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.

Заступник генерального Директора                                          Марія ФІНЮК