Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сільської ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Кіптівської сільської ради»

Дата: 19.05.2021 14:11

Відповідно до п. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» Кіптівська сільська рада повідомляє, що постійною комісією сільської ради підготовлено проект регуляторного акту та аналізи регуляторного впливу проекту рішення Кіптівської сільської ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Кіптівської сільської ради».

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та жителів громади з цього приводу подаються до 16.00 год 19 червня 2021 р. письмово за адресою: вул. Слов’янська, 36-Б,

с. Кіпті, Чернігівська обл., 17050, тел.: 3-73-49, e-mail: kiptisr@meta.ua

Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Кіптівської сільської ради на 2022 рік

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Кіптівської сільської ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Кіптівської сільської ради»