Кіпівська рада сільська оголошує конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади з рецензуванням звіту про оцінку.

Дата: 27.05.2021 16:32

Назва об’єкта:

1. Нежитлова будівля в с. Вовчок по вул. Незалежності, 69-б.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості зазначеного об'єкту комунальної власності територіальної громади.

2. Нежитлова будівля в с. Вовчок по вул. Гагаріна, 15.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів:

- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (відповідно до Положення про конкурсний відбір об'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 29.08.2011 року, №1270);

- копію установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

- копію сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які  працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки майна, в тому числі подібного майна, тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконанням робіт.

Конкурс відбудеться 14.06.2021 року в приміщенні Кіптівської сільської ради за адресою: Чернігівська область, Козелецький район, с. Кіпті, вул. Слов'янська, 36-б, кім.  №3.

Документи приймаються до 11.06.2021 року (включно) за адресою: Чернігівська область,     с. Кіпті, вул. Слов'янська, 36-б,  телефон для довідок 3-73-49