Триває конкурс проєктів громадських організацій Чернігівщини

Дата: 09.07.2021 12:53

До 30 липня 2021 року Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА запрошує громадські організації області до участі у конкурсі проєктів.

Конкурс проводиться у рамках виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2021—2023 роки, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 19-2/VIII.

Реалізація проєктів (програм, заходів) відбуватиметься впродовж березня-жовтня 2022 року.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проєкту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 30 тис. гривень.

Конкурсні пропозиції приймаються до 15:00 год. п’ятниці 30 липня 2021 року.

Контактна особа: Мироненко Ірина, начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, ел. пошта: mironenko.igs@gmail.com, тел. (0462) 67-59-67.

Більш детальна інформація за посиланням.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА