Кіптівську територіальну громаду з робочим візитом відвідав губернатор

Дата: 12.08.2021 15:44

Сьогодні 12 серпня Кіптівську територіальну громаду з робочим візитом відвідали голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус та голова Чернігівської районної державної адміністрації Василь Тройна.

В ході візиту голови адміністрацій ознайомилися з роботою пункту щеплень, який діє в Кіптівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, поспілкувалися з сімейним лікарем, що й поінформував присутніх про статистику щеплених по Кіптівській територіальній громаді.

Після амбулаторії оглянули хід робіт з реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ступенів під дошкільний навчальний заклад, який реконструюють в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Насамкінець відвідали Центр надання адміністративних послуг, ознайомилися з переліком послуг, який надає Центр, а також поспілкувалися з його працівниками та відвідувачами.