Медичному працівнику Красилівського пункту здоров’я вручили службовий автомобіль.

Дата: 26.11.2021 17:28
Кількість переглядів: 2073

Сьогодні в Красилівському пункті здоров’я особливий день бо медичний працівник нарешті отримала службовий автомобіль.

Скок Ольга Миколаївна працює фельдшером уже більше 45 років, вона любить свою роботу та своїх пацієнтів, тож кожного дня, незважаючи на погодні умови, поспішає на роботу та на виклики. В минулому році розуміючи складну ситуацію в яку потрапили мешканці сусіднього села Надинівка, бо ж залишилися без медичної допомоги, Ольга Миколаївна погодилася обслуговувати ще й надинівців. Але тут постала величезна проблема – як долати відстань у понад 10 кілометрів від Красилівки до Надинівкив. Звісно що справлялась власними силами, їхала велосипедом, або просила підвезти чоловіка, але зимова погода, навряд чи дозволить надалі використовувати велотранспорт.

Та на щастя проблему почув Кіптівський сільський голова Володимир Кучма який у свою чергу звернувся до головного лікаря Козелецького Центру первинної медико-санітарної допомоги Інни Кондратьєвої, яка відреагувала миттєво і вже 26 листопада Ольга Миколаївна отримала службовий автомобіль, а на додачу ще й персонального водія.

До того ж минулої суботи Ольга Миколаївна відсвяткувала свій 65-річний ювілей, то ж говорить що саме цей подарунок став найприємнішим.

Тож бажаємо Ользі Миколаївні довгих років життя, міцного здоров’я, наснаги та побільше рівних доріг на шляху службового автомобіля.