У Кіптівській ТГ придбали уже третій шкільний автобус

Дата: 29.11.2021 08:37

Минулого тижня у Кіптівській територіальній громаді відбулась радісна подія. Зранку на подвір’ї сільської ради стояв новенький шкільний автобус, Еталон А08116Ш, якого було придбано за кошти місцевого бюджету за 1млн.850 тис. грн. Це вже третій спеціалізований автобус для перевезення школярів, що було придбано Кіптівською громадою. Щойно придбаний автобус буде забезпечувати підвіз здобувачів освіти та працівників із с. Хрещате до Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Загалом на даний час до закладів загальної середньої освіти підвозяться 161 учень, 7 працівників та 13 дошкільнят, тож ще один автобус дозволить дещо розвантажити існуючі маршрути для забезпечення комфорту дітей.

"Придбання нового шкільного автобуса для дітей громади – це ще один крок для досягнення поставленого пріоритетного завдання – забезпечення рівного доступу до якісних освітніх послуг громади", - зауважив сільський голова Володимир КУЧМА.

Відповідно після здійснення всіх реєстраційних дій автобус найближчим часом стане на рейс.