ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

Дата: 08.02.2022 14:18

У зв'язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року № 807-ІХ, постановою правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України», з 01.03.2022 року затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, у складі якої буде 5 відділень (замість 8 існуючих на сьогодні), а саме: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Отже, з 01 березня поточного року, з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування,  страхувальники та застраховані особи                Козелецької селищної,  Остерської міської, Деснянської селищної та Кіптівської сільської територіальних громад будуть обслуговуватися Чернігівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області (14014, вул.Музична, 1-А, м.Чернігів).

Страхувальники та застраховані особи  Бобровицької міської та Новобасанської сільської територіальних громад будуть обслуговуватися Ніжинським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області (16600, вул.Покровська, 7 м.Ніжин, Чернігівська обл.).

Слідкувати за новинами з цих питань можна за посиланням: http://www.fse.gov.ua/fse/control/chnig/uk/index

Козелецьке відділення управління                  виконавчої дирекції

в Чернігівській області