16 лютого День єднання

Дата: 18.02.2022 12:50

16 лютого в Україні святкують День єднання. Свято зовсім молоде і було запроваджене Указом Президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року.

Проте непохитна воля нашого народу та прагнення до миру знайшли відгук у серцях жителів всієї нашої громади і дуже скоро у соціальних мережах почали з’являтись патріотичні фото, із синьо-жовтими прапорцями та кульками у вишиванках, урочисто піднімали державні прапори на всіх установах, співаючи гімн нашої держави.

У цей день ми усі разом: школярі, педагоги, посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники культури, мешканці громади, щоб показати свою єдність та непохитність у прагненні до миру та свободи.

День єднання несе собою важливу мету: показати, що ми, українці, єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідну землю.

Разом із тим найбільш масштабна подія відбулась у селищі Прогрес де було розгорнуто 100-метровий прапор України, акція ініційована Чернігівською обласною радою та підтримана всіма громадами.

Кіптівська територіальна громада передає естафету Олишівській територіальній громаді.