12 серпня 2022 року о 10:00 год. відбудеться засідання 15 сесії VIIІ скликання Кіптівської сільської ради у залі засідань сільської ради

Дата: 02.08.2022 15:20

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01 серпня 2022 рік                                                           с. Кіпті                                                 № 40

Про скликання

15 сесії 8 скликання

Відповідно до ст. 42, ст. 59  Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Скликати п’ятнадцяту сесію восьмого скликання  12 серпня 2022 року о 10 год. 00 хв. у  залі засідань Кіптівської сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Звіт про виконання бюджету Кіптівської сільської ради за 6 місяців 2022 рік.
  2. Про затвердження висновку Фінансового відділу виконавчого комітету Кіптівської сільської ради  № 30  від 27.07.2022 року про виконання дохідної частини загального фонду бюджету Кіптівської сільської ради за підсумками    6 місяців 2022 року
  3. Про затвердження Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні по Кіптівській сільській раді на 2022-2023 роки.
  4. Про затвердження Програми соціальної підтримки членів сімей військовослужбовців, що перебувають у лавах збройних сил України, під час воєнного стану в Україні, та членів сімей загиблих  військовослужбовців, які захищали незалежність України та членів сімей померлих після повернення з війни, учасників АТО/ООС на 2022-2023  роки.
  5. Про затвердження Програми організації харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної  освіти Кіптівської сільської ради на 2022 рік у новій редакції.
  6. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня 2021 року №1455-12/VIII «Про бюджет Кіптівської сільської територіальної громади на 2022 рік ( зі змінами та доповненнями  рішення від 25 січня 2022 року №1616-13/VIII», рішення від 03 червня 2022 року №1725-14/VIII  )
  7. Про затвердження рішення виконавчого комітету сільської ради від 04 липня 2022 року № 41 «Про проводження терміну дії рішення 8 сесії 8 скликання « Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Кіптівської сільської ради на 2021 р.» від 13.07. 2021 року.
  1. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.
  2. Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Гальчин  Кіптівської сільської ради Чернігівської області.
  3. Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Новий Шлях  Кіптівської сільської ради Чернігівської області.
  4. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 7 років за рахунок земель комунальної власності гр. Чумаченко Сергію Вікторовичу, для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови площею 0,2364 га, яка знаходиться в межах населеного пункту с. Вовчок, вул. Гагаріна,15.
  5. Про надання земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 12,0863 га (кадастрові номери згідно Додатку) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Баришівська зернова компанія» в оренду строком на 1 рік, розташовані за межами населеного пункту с. Хрещате  Кіптівської сільської ради.
  6. Про надання земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 5,4970 га (кадастрові номери згідно Додатку) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «СВК Дружба» в оренду строком на 1 рік, розташовані за межами населеного пункту с. Хрещате  Кіптівської сільської ради.
  7. Про внесення змін в рішення № 1483-12/VIII від 21 грудня 2021 року «`Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки площею 10,1774 га, (кадастровий номер 7422088400:62:108:1000) строком на 11 місяців для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «Агротрейд-Красилівка», розташована за межами населеного пункту с. Підлісне Кіптівської сільської ради.
  8. Про доповнення рішення № 1480-12/VIII від 21 грудня 2021 року «`Про затвердження технічної документації документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання в оренду земельних ділянок площею 116,3207 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «Агротрейд-Красилівка», розташована за межами населеного пункту с. Красилівка Кіптівської сільської ради.
  9. Про надання земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 8,7376 га польові шляхи (кадастрові номери згідно Додатку) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «Агротрейд-Красилівка» в оренду строком на 11 місяців рік, розташовані за межами населеного пункту с. Підлісне  Кіптівської сільської ради.
  10. Інші питання

ІІІ. Запросити на п’ятнадцяту сесію восьмого скликання депутатів сільської ради, старост населених пунктів, начальників відділів сільської ради,  завідуючу сектору соціального захисту населення, начальницю Служби у справах дітей, директорку Центру надання соціальних послуг. (Список додається).

Сільський голова                                                                                            Володимир КУЧМА