25 серпня 2022 року о 10:00 год. відбудеться засідання 16 позачергової сесії VIIІ скликання Кіптівської сільської ради у залі засідань сільської ради

Дата: 23.08.2022 11:19

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23 серпня 2022 рік                                                с. Кіпті                                        № 46

Про скликання

16 позачергової сесії 8 скликання

Відповідно до ст. 42, ст. 59  Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Скликати шістнадцяту позачергову сесію восьмого скликання  25 серпня 2022 року о 10 год. 00 хв. у  залі засідань Кіптівської сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про  форму організації освітнього процесу у Кіптівському  ЗДО «Лелека»
  2. Про  форму організації освітнього процесу у Новошляхівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  3. Про  форму організації освітнього процесу у Новошляхівському ЗДО «Веселка»
  4. Про  форму організації освітнього процесу у Прогресівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
  5.  Про  форму організації освітнього процесу у Прогресівському  ЗДО «Сонечко»
  6. Про  форму організації освітнього процесу у Чемерському  ЗДО «Веселка»
  7. Про  форму організації освітнього процесу у Чемерському ЗЗСО  І-ІІІ ступенів
  8. Про списання майна комунальної власності сільської ради.
  9. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з ведення особистого підсобного господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,20 га за рахунок приватної власності гр. Сухіна Олена Федорівна в межах с. Кіпті, вул. Коцюбинського, 12 на території, Кіптівської сільської ради Козелецького району Чернігівської області.
  10. Інші питання

ІІІ. Запросити на шістнадцяту сесію восьмого скликання депутатів сільської ради, старост населених пунктів, начальників відділів сільської ради,  завідуючу сектору соціального захисту населення, начальницю Служби у справах дітей, директорку Центру надання соціальних послуг. (Список додається).

Сільський голова                                                                                            Володимир КУЧМА