Представники ДСНС провели з працівниками Кіптівської ТГ навчання щодо створення добровільного пожежного руху

Дата: 08.09.2022 09:02

Вчора інспектор ВЗНС Чернігівського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Коляденко Андрій Володимирович провів з працівниками Кіптівської територіальної громади бесіду з питань розвитку добровільного пожежного руху на території громади.

Ще в липні нардепи зареєстрували законопроект яким пропонують створити пожежно-рятувальні підрозділи для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони. Таке рішення зумовлене сучасними реаліями та появою нових загроз життю і здоров’ю населенню країни.

Добровільна пожежна дружина – це добровольці, які здатні ліквідувати пожежу на початковому етапі.

Функції добровольців:

• запобігання пожежам,
  • організації їх гасіння,
  • здійснення громадського контролю за додержанням установлених законодавством вимог пожежної безпеки,
  • сприяння і надання допомоги пожежно-рятувальним підрозділам,
  • проведення роз'яснювальної роботи серед працівників підприємств.

До команди добровольців можуть долучитись всі охочі віком від 21 до 60 років і здатні за своїми здібностями та станом здоров'я виконувати покладені на них обов'язки. Вони мають подати заявку на вступ та пройти спеціальне навчання – освоїти першочергові навички гасіння пожежі.