Засідання виконавчого комітету №12 від 22 серпня 2022 року

Дата: 22.08.2022 12:38

Рішення №52 Про виконання заходів з підготовки закладів освіти до 2022-2023 навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану».

Додаток № 52

Рішення № 53 Про  форму організації освітнього процесу у закладах освіти із 01 вересня 2022 року.

Рішення № 54 Про  затвердження мережі закладів загальної середньої освіти на 2022-2023 навчальний рік.

Рішення №55 Про затвердження проєктно - кошторисної документації "Встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу, передавання тривожних сповіщень, управління евакуацією в Кіптівському закладі дошкільної освіти "Лелека" за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Кіпті, вул. Слов’янська, 33-в".»

Рішення № 56 Про виплату одноразової грошової допомоги  членам сімей загиблих  військовослужбовців, які захищали незалежність України та членам сімей померлих після повернення з війни, учасників АТО/ООС на 2022-2023  роки.

Рішення № 57 Про затвердження Протоколу  № 04 від 22.08.2022 р. комісії  по виплаті одноразової грошової допомоги  при народжені (усиновлені) дитини.

Рішення № 58 Про виплату адресної одноразової грошової допомоги.

Рішення № 59 Про готовність установ сільської ради до опалювального періоду 2022-2023 років.

Рішення № 60 Про підготовку  до зимового періоду осіб, які знаходяться на обліку та обслуговуванні у центрі надання соціальних послуг.

Додаток № 60

Рішення № 61 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території с. Новий Шлях.

Рішення № 62 Про присвоєння  адрес  нежитловим будівлям.

Рішення № 63 Про доцільність встановлення опіки над дієздатною особою.