Чи можна отримати щеплення в Польщі без статусу біженця?

Дата: 06.10.2022 08:48

Польща активно допомагає Україні та всебічно підтримує наших громадян, які вимушені залишити домівку через воєнні дії. Це стосується і доступу до медичних послуг.

Українці, які прибули у Польщу після 24 лютого 2022 року, мають право на безоплатну медичну допомогу на рівні з громадянами країни. Це право надається всім громадянам України, від неповнолітніх до людей похилого віку.

Розповідаємо, як можна українцям отримати необхідні щеплення.

Чи можна українцям отримати щеплення в Польщі?

Так, можна, якщо ви прибули в Польщу після 24 лютого. Для отримання щеплень потрібен документ, що посвідчує особу. Це може бути:

- паспорт громадянина України

- закордонний паспорт

- тимчасове посвідчення особи іноземця.

Щеплення в Польщі

Українські діти мають право отримати безоплатні профілактичні щеплення, відповідно до польської Програми профілактичних щеплень.

Профілактика охоплює 14 інфекційних захворювань, у тому числі проти ротавірусу та пневмококу; ці  щеплення є обов'язковими.

Щеплення в Польщі

Зробити необхідне щеплення дитині можна у сімейного лікаря. Знайти потрібний медичний заклад, де працює сімейний лікар, можна за телефоном безоплатної цілодобової гарячої лінії — 800 190 590.

Щеплення в Польщі

Польська влада закликає всіх українці, які приїхали після 24 лютого 2022 року, вакцинуватися від COVID-19. Процедура доступна усім повнолітнім українцям, а також дітям з 5 років.

Щеплення в Польщі

Якщо українець бажає зробити щеплення від COVID-19, йому слід звернутися до сімейного лікаря й отримати направлення на процедуру.

Пацієнту із собою треба мати або документ, що посвідчує особу, або номер PESEL.

Знайти лікаря чи пункт вакцинації можна телефоном: 800 190 590.

Т/З

Чи можна отримати щеплення в Польщі без статусу біженця?

МОЗ

Джерела:

Пост

Розповідаємо, як можна українцям отримати необхідні щеплення.

Картка 1

Чи можна українцям отримати щеплення в Польщі?

Картка 2

- паспорт громадянина України

- закордонний паспорт

- тимчасове посвідчення особи іноземця.

Картка 3

Картка 4

Картка 5

Картка 6

Щеплення в Польщі

Пацієнту із собою треба мати або документ, що посвідчує особу, або номер PESEL.

Знайти лікаря чи пункт вакцинації можна телефоном: 800 190 590.