Нарада зацікавлених представників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та фізичних осіб, які утримують 3 і більше корів.

Дата: 17.10.2022 12:05

З метою розширення бажаючих скористатися державною підтримкою, що спрямовується на підтримку агровиробників, Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації 19 жовтня 2022 року об     11-00 год. буде проведено вебінар з питань надання бюджетної дотації фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції, згідно вимог «Порядку», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 918 від 16 серпня 2022 року (додається).

Під час заходу будуть висвітлені наступні напрямки, а саме:

- бюджетна субсидія на 1 гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для провадження сільськогосподарської діяльності;

- спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямків продуктивності.

Подключиться к конференции Zoom

Код доступа: 2P0MAV

Прошу забезпечити прийняття участі в роботі наради зацікавлених представників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та фізичних осіб, які утримують 3 і більше корів.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

вебінару з питань надання бюджетної дотації фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції.

Дата проведення:

19 жовтня 2022 року

Місце проведення:

в режимі онлайн-конференції

Час проведення:

початок о 11.00 год.

Учасники:

Представники Департаменту агропромислового розвитку,  районних військових адміністрацій, територіальних громад, фермерських господарств, директор Чернігівського регіонального відділення Укрдержфорду та зацікавлених суб’єктів різної форми власності господарювання.

1. Вступне слово та ознайомлення з програмою наради:

КРАПИВНИЙ Олег Вікторович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА

11:00 – 11:02

2. Механізм подання документів сільгоспвиробниками на отримання дотації, згідно вимог Порядку надання підтримки фермерським господарствам та інших виробникам сільськогосподарської продукції.

Олексенко Віктор Іванович – заступник начальника управління-начальник відділу тваринництва та аквакультури Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА

11:02 – 11:20

1. Стан опрацювання поданих заяв та основні помилки, яких допускаються агровиробники при їх подані.

Плевако Віталій Миколайович – директор Чернігівського регіонального відділення Українського державного фонду фермерських господарств України

11:20 – 11:30

1. Запитання і відповіді:

Учасники вебінару

11:30 – 11:40

1. Заключне слово та закриття наради:

11:40 – 11:42