Про встановлення  граничних  норм споживання  енергоносіїв на 2023 рік

с. Кіпті

Про встановлення  граничних  норм

споживання  енергоносіїв на 2023 рік

Відповідно до пункту 3 статті 51, пункту 4 статті  77 Бюджетного кодексу України , керуючись  підпунктом 1  пункту «а»  статті  32  закону України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  для  забезпечення  ефективного  використання  енергоносіїв установами  та  організаціями , що  утримуються  за  рахунок  сільського  бюджету  виконавчий комітет Кіптівської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити  граничні  норми споживання  електроенергії , природного газу  , холодної  води  на 2023 рік для  установ  та організацій , що  утримуються  за  рахунок  сільського  бюджету ,  згідно з  додатком.

2.   Відділам  сільської  ради , керівникам установ  та  організацій , що  утримуються  за  рахунок  сільського  бюджету  :

-   забезпечити дотримання  встановлених  норм споживання  енергоносіїв ;

-   забезпечити  недопущення  неефективного  використання енергоносіїв;

-   щомісячно  до  01 числа  інформувати фінансово-бухгалтерський  відділ сільської  ради про  фактичне  споживання  енергоносіїв  за  попередній  місяць .

3.    Контроль  за  виконанням  цього  рішення покласти  на  заступника сільського  голови  Грищенко В.М.

Сільський голова                                                                   В. КУЧМА

Проект рішення

Граничнi норми 2023