Засідання виконавчого комітету №19 від 07 листопада 2022 року

Дата: 07.11.2022 15:41

Рішення №83 Звіт про виконання бюджету Кіптівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2022 року .

Видатки   Доходи   Звіт

Рішення №84 Про фінансовий висновок станом на 01.11.2022.

Рішення №85 Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости у Кіптівській сільській територіальній громаді

Рішення №86 Про прокладання кабелю.

Рішення №87 Про внесення змін до Програми організації безоплатного поховання померлих ( загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні по Кіптівській сільській раді на 2022-2023 роки.

Рішення №88 Про проект Цільової Програми забезпечення пожежної безпеки на території Кіптівської сільської ради на 2023-2025 роки.

Рішення №89 Про фінансування в 2023 році Програми охорона навколишнього природного середовища Кіптівської сільської ради на 2023-2024 роки.

Рішення №90 Про проект Програми благоустрою території Кіптівської сільської ради на 2023 рік.

Рішення №91 Про проект Програми фінансового забезпечення утримання майна комунальної власності на 2023 рік.

Рішення №92 Про фінансування на 2023 рік програми «Поводження з твердими побутовими  відходами на території Кіптівської ТГ на 2022 – 2023 роки».

Рішення №93 Про проект Програми «Про надання адресної одноразової грошової допомоги на 2023рік»

Рішення №95 Про проект Програми «Підтримка збільшення народжуваності  на території Кіптівської сільської ради на 2023 рік»

Рішення №96 Про проект Програми «Надання соціальних послуг особам, які потребують сторонньої допомоги на території Кіптівської територіальної громади на 2023 рік»

Рішення №97 Про проект Програми підтримка військовослужбовців які звільнені з лав Збройних сил України в 2023 році в зв’язку з закінченням терміну проходження строкової військової служби на 2023 рік".

Рішення №98 Про проект Програми «Фінансового забезпечення нагородження відзнаками Кіптівської сільської ради та відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей Кіптівської сільської  ради на 2023 рік.»

Рішення №99 Про проект Програми організації харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Кіптівської сільської ради на 2023 роки.

Рішення №100 Про проект Програми «Відшкодування  депутатам сільської ради витрат на  відрядження для  участі в пленарних засіданнях та засіданнях постійних комісій Кіптівської сільської ради  на 2023 рік».

Рішення №101 Про фінансування на 2023 рік Програми «Висвітлення діяльності Кіптівської сільської ради в засобах масової інформації на 2022- 2023 роки»

Рішення №102 Про проект Програми  «Організація та проведення  у 2023  році громадських робіт для незайнятого населення на території Кіптівської сільської ради.»

Рішення №103 Про проект Програми Програма « Організація суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2023рік»

Рішення №104 Про проект Програми "Доступні платежі на 2023 рік".

Рішення №106 Про фінансування на 2023 рік цільової програми  «Попередження дитячої  безпритульності та бездоглядності та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в Кіптівській територіальній громаді на 2021-2023роки».

Рішення №107 Про проект «Програми запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі на території Кіптівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки»

ПРОГРАМА запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на території Кіптівської сільської територіальної громади на 2023- 2025 роки

ЗАХОДИ щодо реалізації Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2023-2025 роки

Рішення №108 Про затвердження проекту  Програми «Власний дім на 2023 рік»

Рішення №110 Про проєкт Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і  дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2023 рік.

Рішення №111 Про надання іншої субвенції до бюджету Козелецької селищної ради.

Рішення №112 Про проект Плану ( Програми) Соціально-економічного розвитку Кіптівської сільської ради на 2023 рік.

Програми соціально-економічного розвитку Кіптівської сільської ради на 2023 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Рішення №113 Про затвердження граничних норм використання енергоносіїв на 2023 рік.

Рішення №114 Про проєкт положення про використання коштів спеціального фонду Кіптівської сільської ради.

Рішення №115 Про схвалення внесення змін до рішення сільської ради №1626-13/VІІІ Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету Кіптівської сільської ради

Рішення №116 Про схвалення проєкту бюджету Кіптівської територіальної громади на 2023 рік.

Видатки    Доходи   Кредитування   Програми 2023    Трансфери

Рішення №117 Про затвердження плану заходів на 2023 рік щодо наповнення сільського бюджету, ефективного використання бюджетних  коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни».

ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2023 РІК щодо наповнення сільського бюджету, ефективного використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни

Рішення №118 Про присвоєння поштової адреси.