ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 22.11.2022 16:42

про проведення громадського обговорення кандидатури

на посаду старости Хрещатинського старостинського округу

Кіптівської сільської ради

Кубрак Валентини Василівни

Кіптівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Хрещатинського старостинського округу Кіптівської сільської ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости  в старостинських округах Кіптівської сільської ради.

Кіптівській сільській голова виносить на розгляд жителів сіл: Хрещате, Гальчин кандидатуру на посаду старости Хрещатинського  старостинського округу Кіптівської сільської ради.

Розпорядження від 22.11. 2022 року № 85  «Про початок проведення громадського обговорення кандидатури старости в Хрещатинському старостинському окрузі Кіптівської сільської ради» розміщено на офіційному веб–сайті Кіптівської сільської ради https://kiptivska-gromada.gov.ua/

Громадське обговорення   кандидатури на посаду старости Хрещатинського старостинського округу  провести шляхом відвідування місць проживання громадян с. Хрещате, що входить до складу Хрещатинського старостинського округу  08 грудня 2022 року. з 9:00 год до 17:00 год.

Громадське обговорення кандидатури на посаду старости Хрещатинського старостинського округу  провести  шляхом відвідування місць проживання громадян на території села Гальчин, що входять до складу Хрещатинського старостинського округу  09 грудня 2022 року з 9:00 год до 17:00год.

Жителям Хрещатинського старостинського округу, які братимуть участь у громадському обговорені, в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України для документального фіксування комісією результатів волевиявлення осіб-жителів старостату щодо підтримки кандидата на посаду  старости. Підтвердженням підтримки кандидата є засвідчення підтримки  виборцями, жителями старостату, особистим підписом в загальному протоколі зборів громадського обговорення.

Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.

Секретар сільської ради                                                                   Віта КУЧМА