Про внесення змін до Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, а також членів сімей військовослужбовців, які загинули (пропали безвісти) в Афганістані при виконанні інтернаціонального обов’язку, у Чернігівській об

Дата: 10.01.2023 11:10

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 грудня 2022 р.                                Чернігів                                                                № 497
Про внесення змін до Програми
соціальної підтримки Захисників і
Захисниць України, членів їх сімей,
а також членів сімей військовослужбовців,
які загинули (пропали безвісти) в
Афганістані при виконанні інтернаціонального
обов’язку, у Чернігівській області на 2019-2023 роки

Відповідно до статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»
з о б о в’ я з у ю:
1. Внести зміни до Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, а також членів сімей військовослужбовців, які загинули (пропали безвісти) в Афганістані при виконанні інтернаціонального обов’язку, у Чернігівській області на 2019-2023 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 20 грудня 2018 року № 14-16/VII (зі змінами), виклавши Програму у новій редакції (додається).
2. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації внести зміни до показників обласного бюджету на 2023 рік, виходячи з конкретних завдань та реальних можливостей бюджету.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.
Начальник                                                                                       В’ячеслав ЧАУС

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Порядок зубопротезування