Проект рішення. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території с. Прогрес, с. Хрещате, с. Кіпті

Дата: 06.01.2023 16:03

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

00 січня  2023 року                            с. Кіпті                                          № 00

Про надання дозволу на видалення

зелених насаджень на території

с. Прогрес, с. Хрещате, с. Кіпті

Відповідно до порядку видалення дерев, кущів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045, керуючись ст. 30, ст.33  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі акту обстеження зелених насаджень на території с. Прогрес № 18 від 10. 01.2023 року, в межах населеного пункту, що підлягають видаленню, акту обстеження зелених насаджень на території с. Хрещате № 19 від 10. 01.2023 року, в межах населеного пункту, що підлягають видаленню, акту обстеження зелених насаджень на території с. Кіпті № 20 та №21 від 10.01.2023 року, в межах населеного пункту, що підлягають видаленню, та з метою недопущення виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій, спричинених падінням зелених насаджень, виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Надати дозвіл КП «Чайка» на проведення робіт по видаленню зелених насаджень в кількості 2 дерев с. Прогрес в межах населеного пункту  (каштан 1 шт, липа 1 шт) з терміном закінчення робіт до 01.12. 2023 р., в кількості 1 дерева с. Хрещате в межах населеного пункту (граб 1 шт) з терміном закінчення робіт до 01.12. 2023 р., в кількості 4 дерева с. Кіпті в межах населеного пункту (груша 1 шт, береза 1 шт.,шовковиця 1 шт., в'яз 1 шт) з терміном закінчення робіт до 01.12. 2023 р.
  2. Сільському голові заключити договір з КП «Чайка» на надання послуг з благоустрою територій с. Прогрес, с. Хрещате, с. Кіпті Кіптівської сільської ради по видаленню зелених насаджень.
  3. КП «Чайка» приступити до видалення дерев після отримання ордерів на видалення зелених насаджень.
  4. КП «Чайка» забезпечити наведення належного санітарного стану після проведення лісорубних робіт до 31.12. 2023 року.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.М.

Сільський голова                                                                  Володимир КУЧМА