В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей для започаткування або розвитку власної справи.

Дата: 15.03.2023 09:26

Програма «Рука допомоги» дає можливість непрацюючим працездатним особам з числа членів малозабезпеченої сім’ї отримати одноразову безвідсоткову поворотну допомогу у розмірі до 100,5 тис. грн для відкриття чи розвитку власного бізнесу.

Виплата допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей буде здійснюватися Нацсоцслужбою за рахунок коштів державного бюджету на рахунки центрів зайнятості.

Найпоширеніші запитання та відповіді щодо допомоги:

На що надається фінансова допомога?

- На придбання обладнання та матеріалів, необхідних для розвитку власної справи

- На яких умовах надається кредит?

- Особа може отримати безвідсотковий кредит від держави строком на 3 роки для започаткування власної справи

Як скористатися цією можливістю?

Для отримання такої допомоги особа, яка бажає розпочати підприємницьку діяльність, має звернутися до найближчого Центру зайнятості і подати до створеної при Центрі зайнятості Комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї наступні документи:

- заяву про надання фінансової допомоги

- бізнес-план

- довідку про несудимість.

Детальніше про програму #РукаДопомоги Ви можете ознайомитись на сайті Міністерство соціальної політики України за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/22617.html

Фото без опису,