Сьогодні, 24 березня, стартує конкурс від Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом “МХП – Громаді”.

Дата: 24.03.2023 11:35

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі на конкурсній основі.

Конкурс запустили Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом “МХП – Громаді”.

Старт прийому заявок – 24 березня 2023 року
Останній день прийому заявок – 10 квітня 2023 року (до 00:00 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн

Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 500 000 грн

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

• ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Інструкція для заявників

Додатки до документів

ПОДАТИ

Етапи проведення конкурсного відбору проєктів

Оголошення конкурсного відбору проєктів та умов його проведення (початок прийому аплікаційних пакетів)

24.03.2023

Оголошення добору експертів до Експертної ради Фонду

24.03.2023

Прийом аплікаційних пакетів  та перевірка повноти поданих документів на їх відповідність встановленим вимогам, в тому числі антикорупційна перевірка заявників

24.03-10.04.2023

Завершення прийому документів на добір експертів

03.04.2023

Засідання Комісії з добору експертів та затвердження персонального складу Експертної ради Фонду

12-14.04.2023

Передача проєктів, які пройшли технічний відбір, на розгляд експертами Експертних рад Фонду

12-14.04.2023

Надання експертами рекомендацій заявникам щодо виду підтримки проєктів, механізму реалізації проєктів, умов та обсягів фінансової підтримки проєктів

01.05.2023

Перевірка фінансовим відділом Фонду кошторисів та надання рекомендацій щодо заборонених витрат

01.05.2023

Врахування заявниками рекомендацій експертів та фінансового відділу Фонду

Відкрита презентація (захист) заявниками проєктів поданих на конкурсний відбір

08-12.05.2023

Фінальне оцінювання проєктів, виставлення балів, фінальних коментарів та прийняття  рішення експертами Експертної ради Фонду

08-12.05.2023

На підставі відповідного рішення Експертної ради Фонду, затвердження Виконавчим директором Фонду переліку проєктів, які визначені переможцями конкурсного відбору проєктів

13.05.2023

Оголошення переможців конкурсного відбору проєктів

14-15.05.2023

Опублікування результатів конкурсного відбору проєктів на офіційному веб-сайті Фонду (у разі відсутності веб-сайту Фонду – на офіційному веб-сайті Міністерства у справах ветеранів України)

14-15.05.2023

Додатки до Документів для пакету конкурсної заявки:

1. Термін реалізації (додаток 1)

2. Довідка про склад керівних органів (для юридичних осіб)

3. Рішення керівних органів про участь у конкурсному відборі проєктів (для юридичних осіб)

4. Проєктна заявка

5. Кошторис

6. Гарантійний лист щодо відсутності фактів незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів

7. Гарантійний лист від особи (осіб), що має (мають) намір здійснити часткове фінансування (співфінансування)

Форми звітності для переможців конкурсного відбору проєктів:

8. Форма звіту про цільове використання частини суми фінансової підтримки

9. Форма змістовного звіту

10. Форма фінального змістовного звіту

Запитання  та уточнення  щодо проєкту можна надсилати на пошту  uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua  (з обов’язковим зазначенням  теми листа #Варто “РобиТИ своє”).