«Армія відновлення» на Чернігівщині: 625 безробітних у минулому році та стільки ж – за 3 місяці поточного

Дата: 30.03.2023 08:55

Такі підсумки залучення безробітних до суспільно корисних робіт називають у обласному центрі зайнятості.

Їх силами у громадах області здійснюються ремонтно-відновлювальні роботи, облаштовуються укриття, розчищаються від чагарників та прибираються придорожні й прибережні смуги, заготовляються дрова, розвантажується та фасується гуманітарна допомога. Для посилення обороноздатності та потреб Збройних Сил безробітні зводять фортифікаційні та інженерні споруди, завали на дорогах та шляхах ймовірного руху ворога, допомагають у приготуванні їжі військовим, а також плетуть маскувальні сітки та виготовляють окопні свічки. Нещодавно перелік «добрих справ» поповнився ще одним видом - у одній з громад області безробітні спільно з комунальниками ремонтують та очищають криниці.

Нагадаємо: на період участі у суспільно корисних роботах з безробітними укладається строковий трудовий договір, оплата праці не може бути нижчою розміру мінімальної заробітної плати, яка на сьогодні складає 6700 грн, що є більшою за середню виплату допомоги по безробіттю. До речі, у поточному році на оплату їх праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено 3 млн 270 тис. грн.

Бажаєте й ви вступити до «Армії відновлення» країни? Звертайтеся до структурного підрозділу обласної служби зайнятості, зручного для вашого відвідування, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram

Чернігівський обласний центр зайнятості