Шкільний автопарк поповнився ще одним автобусом

Дата: 30.03.2023 09:03

У цей складний, для нашої держави, час не так багато приводів для радості, проте 28 березня  відбулась приємна подія як  для освітньої галузі, так і для  громади в цілому. А саме, за сприяння Чернігівської обласної військової адміністрації, обласного управління освіти, Народного депутата України Сергія Гривка, ряду благодійних організацій Республіки Польща та США шістьом територіальним громадам  області, в тому числі і Кіптівській,  було вручено автобуси для підвезення дітей до закладів освіти.

Автобус хоч і не новий, але надійний і  для нашої громади це важливий подарунок, адже за час активних бойових дій на території Чернігівщини, один шкільний автобус було передано до Збройних сил України. Таким чином, отриманий транспорт дозволить відновити автопарк на належному рівні та вчасно підвозити дітей до школи за умов відновлення очного навчання.

Тож щиро дякуємо всім причетним до цієї події та продовжуємо працювати кожен на своєму фронті заради наших дітей та нашої перемоги!