Змагання з волейболу до річниці визволення Чернігівщини від російських війск

Дата: 30.03.2023 09:19

29 березня на базі Новошляхівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  відбувся відкритий турнір  з волейболу серед  учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти,  що був приурочений  річниці  визволення Чернігівщини від російських військ.

Всього учасниками турніру було вісім команд із Кіптівської територіальної громади (Новошляхівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Прогресівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) та Козелецької територіальної громади (Козелецький ліцей №3, Білейківський ліцей та Данівський ліцей)

Символічним  співпадінням стала присутність на цьому турнірі нашого захисника, одного із вчителів громади, який ще у перший день збройної агресії російської федерації добровольцем пішов до лав ЗСУ (прізвище із зрозумілих причин ми не називаємо), саме йому було надано право відкрити змагання.

Самі змагання проходили за присутності медичного працівника, предаставників правоохоронних органів та із дотриманням всіх вимог техніки безпеки під час проведення масових заходів у період військового стану.

Турнір відбувався  у двох категоріях: збірні школи  збірні  дівчат. Кожен матч відзначався упертістю суперників, напруженою боротьбою за кожен м’яч. Майже до завершення змагань важко було визначити потенційних переможців та призерів, проте лідерство здобули ті, хто зміг зберегти зосередженість та високий командний дух.

Переможцем серед дівчат стала об’єднана команда Козелецького та Данівського ліцеїв, срібло здобули волейболістки із Нового Шляху та бронза у Білейківського ліцею. Найкращою гравчинею стала Дамян Крістіна (Новошляхівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

У категорії збірні шкіл, кубок та, відповідно, перше місце здобула команда Новошляхівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, друге командне місце у Прогресівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, третя сходинка у Данівського ліцею. Найкращим гравцем серед юнаків став  був визнаний Фрідріх Ростислав (Данівський ліцей).

Урочисте нагородження та фотосесія стали завершальними акордами цього дня.