АКЦІЯ ТРИВАЄ! Наша Молодіжна Рада приєдналася до Всеукраїнської акції  по збору пластикових кришечок від напоїв для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для наших воїнів.

Дата: 04.04.2023 12:43

АКЦІЯ ТРИВАЄ!

З лозунгом «Пластик збирай – захисникам допомагай».

Цю акцію вже підтримали Міністерство екології України, бізнесмени і багато волонтерів по всій Україні. Ця добра справа дає велику надію на повернення наших хлопців до повноцінного життя. Адже тисячі наших героїв, віддавши здоров’я заради батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування – сучасного, якісного, індивідуального. На один протез руки треба приблизно 500 тис. кришечок, а на протез ноги – 850 тис.

Щоб взяти участь в цій акції, треба лише принести кришечки. Які саме кришки підходять для переробки? Тільки від харчових продуктів (з-під води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів тощо); будь-якого розміру; тільки чисті кришечки.

Чим більше людей підтримає соціальну ініціативу, тим більше протезних виробів зможуть потрапити до тих, хто їх дійсно потребує.

Пункти збору кришечок:

с.Підлісне – магазин,