Ми , ЩИРО ДЯКУЄМО , 🤝проекту " СпівДія Ноут" ,який є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади

Дата: 08.04.2023 20:54

Для когось жіноче лідерство не зрозуміла річ для когось - надійне партнерство для вирішення актуальних питань під час війни  .
        Під час напливу переселенців до нашої громади стало зрозуміло ,що молодь , студенти  ВПО не мають материальної  бази для навчання ( бо при евакуації не всі мали можливість взяти все необхідне . Особисто давала ноут для переселенців з Ягідного, Чернігова . Також з колегами організовували освітні місця для навчання в сільських бібліотеках) . Саме з метою вирішення даного питання  прийшла думка написати  проект , далі  була оформлення проектна заявка ГО " КІПТІВСЬКА ЖІНОЧА СПІЛКА" спільно з Ірина Корогод   на 6 ноутбуків для МОЛОДІЖНИХ ПРОСТОРІВ с. ПРОГРЕС  та ПІДЛІСНЕ.
     Наша ідея  отримала підтримку через НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ  " СпівДія Ноут " і МОЛОДІЖНІ ПРОСТОРИ нашої громади вже мають сучасну техніку для розвитку та навчання .
      Ми , ЩИРО ДЯКУЄМО , проекту " СпівДія Ноут" ,який  є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади. Проєкт реалізовувався в межах молодіжної програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», за підтримки Благодійної організації «Українська освітня платформа», а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення .

USAID Ukraine - USAID Україна  #USAIDUkraineПрограмаUSAID
#USAIDUkraineПрограмаМріємотадіємо