22 квітня 2023 року спортивна зала Новошляхівського ЗЗСО вже вкотре зустрічала любителів волейболу на вже традиційному відкритому турнірі з волейболу Кіптівської ТГ приуроченого 37 річниці Чорнобильської катастрофи.

Дата: 25.04.2023 14:44

На запрошення організаторів, відділу культури, сім’ї, молоді та спорту , для участі у турнірі відгукнулися п’ять команд: команда с.Новий Шлях, команда с.Кіпті, команда с.Підлісне –Вовчок, команда с.Прогрес та команда с.Хрещате.

Після жеребкування та урочистої частини почалась запекле протистояння команд, кожна гра була насиченою та багатою на яскраві моменти.

Але переможець завжди один, і звання чемпіона цього річ, а з ним грамоту, кубок, медалі з позолоти та вимпел команді з села Хрещатого.  Слідом за ними – команда села Прогрес , у яких «срібло», грамота та вимпел. Спортсмени з команди Підлісне – Вовчок замкнули трійку призерів, яких нагороджено бронзовими медалями, грамотою та вимпелами. Грамотами за участь в змаганнях нагороджено решту команд-учасниць

За більшістю голосів від представників всіх команд обрано та нагороджено статуеткою  кращого гравця турніру, яким став Падун Роман з команди с.Хрещате.

Пам’ятні вимпели також отримали головний суддя змагань Борис Примак та Сергій Салуян за якісний медичний супровід турніру