Свідки ДТП, відгукніться!!!

Дата: 27.04.2023 11:20

09 березня 2023 року близько 19:23 між селами Гарбузин та Єрків Чернігівського району Чернігівської області відбувся наїзд невстановленим автомобілем на 58- річного чоловіка-пішохода. В результаті дорожньо-транспортної пригоди житель району отримав тілесні ушкодження. Водій транспортного засобу самовільно покинув місце ДТП.

За даним фактом слідчим відділенням ВП №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області проводиться досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Наразі проводяться необхідні заходи для встановлення марки автомобіля, особи водія та усіх обставин подій. Прохання до свідків та очевидців цієї автопригоди: якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо вказаної ДТП, телефонуйте на «102» або зверніться за адресою: вул. Родини Богомольців, 16, смт. Козелець.