Крафтовики, цей допис — для вас!

Дата: 02.05.2023 16:01

Є ідея: влаштувати ярмарок, представити Чернігову вашу продукцію і познайомити вас — найкрутіших виробників.

Якщо Вам цікаво встановити нові бізнес-зав’язки між крафтовими виробниками, обмінятися напрацюваннями та успішним досвідом у вирішенні проблемних питання - тоді чекаємо Вас 6 травня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області!

Перша частина форуму (10:30 - 13:00) навчальна.

«Фандрейзинг для бізнесу» - директорка Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Марія Руденко.

«Брендинг та упакування» - бізнес-консультантка, власниця смм-агенції, керівниця з 15-річним досвідом у ресторанній сфері Наталія Мірошник.

«Ціноутворення» - кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу,
PR-технологій та логістики, НУ "Чернігівська політехніка", сертифікований бізнес-тренер з Управлінського обліку по міжнародним стандартам, бізнес-консультант аудиторсько-консалтингової компанії "Компас"(м. Київ) Валентина Москаленко

Друга частина 14:00 - 16:00 Виставка та дегустація крафтової продукції, що дасть змогу презентувати свій продукт.

Додатково: безкоштовний проморолик учасників форуму.

🗓 Коли?
6 травня 2023 року

🗓 ДЕ?
Агенція регіонального розвитку Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Преображенська 12 поверх 2)

🏻 Хто може взяти участь?
Виробники крафтових продуктів, одягу, аксесуарів, декору, меблів, сувенірів, косметики.

Ми підтримуємо локальні підприємства, зокрема малі господарства та крафтові виробництва.

Запрошуємо разом сприяти об’єднанню ринку крафтових виробників Чернігівської області!

Форум проходить за підтримки Чернігівської регіональної торгово-промислової палати та Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА.

З питань участі у форумі телефонуйте:
+380638988607 Марія Руденко

Участь у форумі безкоштовна.