ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2023 14:09

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. “Пам'ять” означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а “примирення” — що країни Європи уклали мир після війни. Саме тому цього дня на території Кіптівської сільської територіальної громади в центральній садибі та усіх старостинських округах відбулися урочисті заходи реквієм біля пам’ятників загиблим воїнам у Другій світовій війні.

Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ. Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Однак тепер це – путінська Росія, яка говорить про «вирішальний внесок у перемогу над нацизмом росіян». Сьогодні саме РФ, увібравши в себе всізлочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі.

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусідазлочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.

НІКОЛИ ЗНОВУ !