Я – ГРОМАДА – Україна

Дата: 02.06.2023 15:33

Цьогоріч втретє стартував дитячий творчий конкурс Кіптівськогої ТГ з декоративно-прикладного мистецтва «Я – ГРОМАДА – Україна» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, організований відділом культури, сім’ї, молоді та спорту.

Зазвичай конкурс проходив в іншому форматі, де переможців визначали за кількістю вподобайок під фото виробу в соціальних мережах, але враховуючи, що роботи всі різняться  мають різну техніку, складність та індивідуальність виконання цього разу визначення  переможців передали в руки поважного журі, якими стали: голова конкурсного журі – Володимир КУЧМА, члени журі: депутатка Чернігівської обласної ради - Інна КОНДРАТЬЄВА, секретарка Кіптівської сільської ради – Віта КУЧМА,  головна спеціалістка відділу культури, сім’ї, молоді та спорту – Катерина БИКОВЕЦЬ та директорка Кіптівської ПЦБ- Оксана ЄФІМЧУК.

На конкурс були подані 38 робіт різної вікової категорії та у двох номінаціях «Об’ємно-просторові твори» та «Сучасне мистецтво».

Надзвичайно важко було обирати кращих бо кожна робота була особлива, але на оцінку впливало багато факторів, обдумували наскільки складно виконати ту чи іншу роботу  та наскільки вона оригінальна. Варто було враховувати, що один витвір від початку і до кінця створений дитячими руками, а для деякого використовували певний шаблон чи заготовку, але від того він вийшов не менш гарним.

Після декількагодинних роздумів та підрахунків визначили переможців:

У номінації «Об’ємно – просторові твори»  у І віковій категорії

1 місце – Гавриленко Єва, 9 років,с.Новий Шлях

2 місце – Лясковець Марія, 7 років, с.Кіпті

3 місце – Артюх Вероніка, 8 років, с.Новий Шлях

У ІІ віковій категорії

1 місце – Демченко Анастасія, 10 років, с.Кіпті

2 місце – Тонха Мар’яна, 10 років, с.Прогрес

3 місце – Тисевич Максим, с.Новий Шлях

У ІІІ віковій категорії було представлена одна робота Свириденко Данила, 16 років, с.Чемер, але враховуючи складність і технічність виконання та за кількістю набраних балів отримала 1 місце.

У номінації «Сучасне мистецтво» у І віковій категорії :

1 місце –Курило Аліна, 7 років, с.Новий Шлях

2 місце – Марченко Мілана, 9 років, с.Чемер

3 місце – Діденко Андрій, 8 років, с.Новий Шлях

У ІІ віковій категорії:

1 місце – Каплун Варвара, 11 років, с.Чемер

2 місце – Шенгерей Вікторія, 13 років, с.Прогрес

3 місце – Пузирна Вероніка, 10 років, с.Кіпті

У ІІІ віковій категорії

1 місце – Какал Євгенія, 16 років, Чемер

2 місце – Софія Возна, с.Прогрес

3 місце – Боровик Софія, 14 років, с.Чемер

А найголовнішу нагороду, Гран-Прі конкурсу, за найбільшу кількість набраних балів отримала робота 10-ти річної  Дарії Орел з с.Кіптів.

Варто зауважити, що комісія конкурсу досі працює і кожен учасник, ще отримає свої відзнаки за участь і похвальні грамоти, бо кожна представлена робота надзвичайно гарна та особлива.