Щодня кожний українець і українка своїми вчинками показує всьому світу ,що УКРАЇНА ЄДИНА і своїм єднанням в діях веде країну до ПЕРЕМОГИ!

Дата: 29.06.2023 08:29

Ця історія про юних патріотів і патріоток, їх наставників/ ць , які своєю творчістю , а саме участю у ІІІ творчому конкурсі декоративно - прикладного мистецтва " Я - ГРОМАДА - УКРАЇНА" Відділ культури, сім`ї,молоді та спорту Кіптівської ТГ , про всіх небайдужих ,які долучитися до благодійної акції і разом змогли допомогти дітям постраждалим від війни .

Всі роботи учасники конкурсу передали представницям КІПТІВСЬКА ЖІНОЧА СПІЛКА ,які організували аукціон. Спільними зусиллями було зібрано 7 000 гривень.

Найбільші суми отримано за лоти Нікити Волоска " ПЕС ПАТРОН" ( с. Чемер) та Дарини Руденко " ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ " (с. Новий шлях) - по 1000 гривень . Всі учасники /ці відмічені Дипломами від ГО та Відділу .

Зібрані кошти перераховані багатодітній родині Горбаткових з села Тягинка ,що на Херсонщині . 6 діток та їх батьки зазнали страждань від наслідків катастрофи на Каховській ГЕС . І на разі потребують нашої підтримки .

Всі , хто готовий долучитися до допомоги можуть скористатися картою

4790729945204618 Надія Горбаткова ( мама) .

P.S. на фото відсутня одна доня , в той час допомагала бабусі.

Щиро дякуємо всім хто, не був осторонь цієї ініціативи.

#ДІТИДІТЯМ