«єРобота»: підсумки десяти хвиль 2023 року

Дата: 14.07.2023 15:16

За результатами десяти хвиль подання заяв на мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» кошти від держави отримають 91 житель Чернігівщини на загальну суму понад 21 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 196 нових робочих місць.

Напрями підприємництва, які обрали заявники, різноманітні. Це, переважно, відкриття закладів харчування, торгівлі, швейного виробництва, салонів краси. Є ще й такі бізнес-плани, як відкриття спеціалізованих освітніх, медичних та розважальних студій, фермерських господарств, СТО, фітнес-клубу, грумінг-салону, пасіки, курячої екоферми, виробництво біопалива, меблів, приготування різної харчової продукції (суші, піца, халва, фруктово-ягідна пастила, хлібобулочні вироби), надання послуг у сфері зеленого туризму, ландшафтного дизайну, клінінгових, будівельних, ремонтних послуг, виготовлення панелей балістичного захисту тощо.

Загалом, за час дії програми (з липня 2022 року) позитивні рішення отримали 172 наших земляки.

Нагадаємо, за програмою «Власна справа» можна отримати від 50 до 250 тис. грн в залежності від кількості створених робочих місць: одне робоче місце – до 150 тис. грн, два і більше - 250 тис. грн. Надається мікрогрант як діючим підприємцям, так і людям, які не мають досвіду підприємницької діяльності.

Крім того, в рамках урядового проєкту «єРобота» діє програма "Грант для ветеранів" для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків. Вони мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу. Обов’язковою умовою обох програм є створення нових робочих місць.

Подати заяву на отримання грантів за урядовим проєктом «єРобота» можна прямо зараз через Дію

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram

Чернігівський обласний центр зайнятості