A A A K K K
для людей із порушенням зору
Кіптівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

29 серпня 2023 року о 10:00 год. відбудеться засідання 21 позачергової сесії VIIІ скликання Кіптівської сільської ради у залі засідань сільської ради

Дата: 25.08.2023 12:58
Кількість переглядів: 44

Закрыть украинский след — стоковое фото                               УКРАЇНА                                

  КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

25 серпня 2023 рік                                          с. Кіпті                                                              № 68

                                                                   

Про скликання

21 (позачергової) сесії 8 скликання

 

На виконання постанови КМУ від 28 липня 2023 р. № 782 “Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні”,  розглянувши клопотання начальника відділу освіти Кіптівської сільської ради від 24.08. 2023 року. № 12-12/127   про затвердження та форму організації освітнього процесу на 2023-2024 навчальний рік, керуючись ст. 42, ст. 59  Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Скликати двадцять першу (позачергову) сесію восьмого скликання  29 серпня 2023 року о 10 год. 00 хв. у  залі засідань Кіптівської сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

 1. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії восьмого скликання № 2010 - 20/VIII від 14 липня 2023 року «Про передачу у користування Новошляхівському ЗДО Веселка” частини приміщень Новошляхівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів».
 2. Про передачу в користування частини приміщень.
 3. Про  форму організації освітнього процесу у Новошляхівському ЗЗСО  І-ІІІ ступенів
 4. Про  форму організації освітнього процесу у Чемерському ЗЗСО  І-ІІІ ступенів
 5. Про  форму організації освітнього процесу у Прогресівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів
 6. Про  форму організації освітнього процесу у Прогресівському  ЗДО «Сонечко»
 7. Про  форму організації освітнього процесу у Кіптівському  ЗДО «Лелека»
 8. Про  форму організації освітнього процесу у Новошляхівському ЗДО «Веселка»
 9. Про  форму організації освітнього процесу у Чемерському  ЗДО «Веселка»
 10. Про внесення змін до структури та загальної чисельності закладів культури Кіптівської сільської ради.
 11. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» сільської ради.
 12.  Про затвердження звіту про оцінку дорожнього одягу автомобільних шляхів за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Гальчин, с. Шпаків, с. Надинівка,  с.Хрещате, с. Красилівка, с. Чемер.
 13. Про формування земельних ділянок для проведення земельних торгів у формі аукціону для продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (згідно додатку) за межами населених пунктів Кіптівської сільської ради.
 14. Затвердження технічної документації по інвентаризації земель лісового фонду за межами населеного пункту с.Олбин в комунальну власність Кіптівської сільської ради.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Державному підприємству «Ліси України» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг площею – 6,0000 га за межами с. Вовчок, площею – 15,0000 га, та площею – 5,0000 га за межами с. Гайове, на території Кіптівської сільської ради.
 16. Про надання дозволу ТОВ «УКРТАУЕР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку –вежі, загальною площею 0,02 га за межами населеного пункту с.Хрещате. 
 17. Про надання дозволу ТОВ «УКРТАУЕР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку –вежі, загальною площею 0,02 га в межах населеного пункту с.Прогрес. 
 18. Про надання дозволу ПП «ЛУГ-2011» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для кадастровий номер 7422082100:61:068:0001, площею 406001 га для іншого сільськогосподарського використання за межами с.Вовчок
 19. Про надання ТОВ Чернігів-Агроенерджи дозволу на продовження строку дії договорів оренди строком на 7 років шляхом укладання додаткових угод до договорів оренди згідно додатку та встановлення орендної плати 12% від нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.
 20. Надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо визначення меж земельних ділянок гр. Пільтяй Анжелі Ярославівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель колишнього КСП «Зоря».
 21. Надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо визначення меж земельних ділянок гр. Лепеха Івану Івановичу для ведення особистого селянського господарства, із земель колишнього КСП «Зоря».
 22. Надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо визначення меж земельних ділянок гр. Жела Євдокії Андріївні для ведення особистого селянського господарства, із земель колишнього КСП «Зоря».
 23. Надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо визначення меж земельних ділянок гр. Пузирній Людмилі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства, із земель колишнього КСП «Червона Україна».
 24. Надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо визначення меж земельних ділянок гр. Ніпейко Ользі Степанівні для ведення особистого селянського господарства, із земель колишнього КСП «Дружба Україна».
 25. Надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо визначення меж земельних ділянок гр. Грищенко Людмилі Іванівні для ведення особистого селянського господарства, із земель колишнього КСП «Шлях Леніна».
 26. Надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо визначення меж земельних ділянок гр. Євтушик Марії Гаврилівні для ведення особистого селянського господарства, із земель колишнього КСП «ім.Чкалова».
 27. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Острога Ольга Валентинівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0904 га, розташована в межах населеного пункту с. Красилівка.
 28. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Кислій Катерині Дмитрівні, Кислому Івану Михайловичу, Трухан Ользі Михайлівні, Кислому Миколі Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га, розташована в межах населеного пункту с. Хрещате.
 29. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Берковець Наталії Василівні Тимошенку Миколі Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га, розташована в межах населеного пункту с. Чемер.
 30. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Тимошенку Миколі Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га, розташована в межах населеного пункту с. Чемер.
 31. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Вихор Валентині Петрівні (1/2 частина), гр. Вихор Івану Володимировичу   (1/2 частина), із земель колишнього КСП «Шлях Леніна».
 32. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дуля Андрію Івановичу, із земель колишнього КСП «Дружба».
 33. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кравченко Марині Євгеніївні, із земель колишнього КСП «Дружба».
 34. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Медвідь Валентині Миколаївні, із земель колишнього КСП «Дружба».
 35. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Єрмаковій Валентині Миколаївні, із земель колишнього КСП «Червона Україна».
 36. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Єрко Олексію Володимировичу, із земель колишнього КСП «Промінь».
 37. Припинення права користування земельною ділянкою площею 0,50га,  для ведення особистого селянського господарства гр. Лук’яненко Михайлу Матвійовичу, в межах с.Чемер.
 38. Інші питання.

ІІІ. Запросити на  двадцять першу ( позачергову) сесію восьмого скликання депутатів сільської ради, старост  старостинських округів, начальників відділів сільської ради,  завідуючу сектором соціального захисту населення, завідуючу сектором містобудування та архітектури, начальницю Служби у справах дітей, керівників закладів освіти сільської ради. (Список додається).

 

Сільський голова                                                                                               Володимир КУЧМА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь