Про затвердження проєктно-кошторисної документації об’єкту будівництва

Дата: 22.09.2023 15:55

ПРОЄКТ Про затвердження проєктно-кошторисної документації об’єкту будівництва

Чемер ЗОШ укриття після експертизи

Висновок Чемер

Розділ ГП

Розділ А-Б

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

25 вересня 2023 року                        с. Кіпті                                         № 0000

Про затвердження проєктно-кошторисної

документації об’єкту будівництва

Відповідно до статті 28, підпункту 1 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком затвердження проєктів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 № 560 та розглянувши проєктно-кошторисну документацію та позитивний експертний звіт, виданий ТОВ «Євроекспертиза» від 21 вересня 2023 року № 2735/23 виконавчий комітет Кіптівської сільської ради вирішив:

1. Затвердити проєктно-кошторисну документацію за робочим проєктом «Нове будівництво споруди подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття Чемерського закладу загальної середньої освіти І-ІІІступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с.Чемер, вул.Столярова, 6, загальною кошторисною вартістю 8 604, 260тис.грн. (Вісім мільйонів шістсот чотири тисячі двісті шістдесят гривень 00копійок).

2. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                        Володимир КУЧМА