АНАЛІЗ надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, що стались на території Чернігівської області у вересні 2023 року

Дата: 10.10.2023 10:59

Інформація про події

Під час пожеж та надзвичайних подій

Надзвичайних ситуацій

1

Загинуло осіб

5

Небезпечних подій

345

Пожеж

206

Травмовано осіб

5

Виявлено та знищено вибухонебезпечних предметів

72

Врятовано осіб

0

Події на водних об’єктах

1

Пошкоджено будівель, споруд, техніки тощо

58

Надання допомоги

61

Знищено будівель, споруд, техніки тощо

18

1.09. с. Вертіївка Ніжинського району (Вертіївська ТГ) по вул. Л. Українки, 99 о 04 год. 58 хв. 01 вересня сталася пожежа житлового будинку (6х9 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, перекриття на площі 30 кв.м, стіни на площі 6 кв.м та майно, пошкоджено внутрішнє облицювання стін. Причина пожежі встановлюється. На місці пожежі травмовано громадянина, 1996 року народження,  якого доставлено до Ніжинської центральної міської лікарні, та виявлено тіло господаря, 1967 року народження.

7.09. с. Синявка  Корюківського  району  (Менська ТГ) по вул. Шевченка, 35 о 23 год. 30 хв. 06 вересня сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина пожежі встановлюється. На місці пожежі виявлено тіло господаря, 1960 року народження.

18.09. Надзвичайна ситуація техногенного характеру (код - 10620): 17.09.2023 року об 11 год. 07 хв. на території ПрАТ "Млибор" (м. Чернігів,вул. Елеваторна, 1) під час технологічного процесу (відвантаження зерна пшениці) відбулося руйнування металевого конусу силосу, внаслідок чого стався викид зерна (орієнтовно - 100 т). Під завалом опинилися 3 особи (П., 1976 р.н.,Д., 1976 р.н., І., 1960 р.н.) з числа працівників підприємства. Станом на 13 год. 50 хв. тіла загиблих вилучено. Загалом для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалося 9 одиниць техніки та 59 чоловік, з яких від ДСНС -6 одиниць техніки, 39 чоловік особового складу.

26.09. о 14 год. 10 хв. із р. Снов (Чернігівський район, Седнівська ТГ, біля с. Малий Дирчин) співробітниками ДСНС піднято на поверхню тіло гр. П., 1980 р.н., мешканця даного населеного пункту. Обставини події та причина смерті встановлюються. Для проведення робіт залучалось відділення  4 ДПРП смт Седнів (3 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).

26.09. о 07 год. 10 хв. при звірці з Ніжинським РВ ГУНП встановлено що о 04 год. 00 хв. біля залізничної станції "Кобижча", Бобровицька ТГ, Ніжинський район товарним потягом №2224, сполученням Дарниця - Конотоп, було смертельно травмовано особу чоловічої статі (дані встановлюються). Затримка руху потягу склала 2 год.

26.09. о 08 год. 05 хв. на території зерносушильного комплексу ПП "Гмирянське" (Прилуцький район, Ічнянська ТГ, с. Гмирянка, вул. Покровська, 48) з приймального бункеру піднято на поверхню у безсвідомому стані гр. К., 1980 р.н., (передано медичним працівникам) та гр. К., 1966 р.н., (загинув на місці події). Для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалося відділення 23 ДПРЧ м. Ічня (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).