Проєкт рішення: Про затвердження протоколу аукціонної комісії та умов продажу об’єктів комунальної власності

Дата: 14.11.2023 09:35

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

20.11.2023 року                        с. Кіпті                                                       №

Про затвердження протоколу

аукціонної комісії та умов продажу

об’єктів комунальної власності

З метою належного проведення процедури відчуження комунального майна шляхом продажу на аукціоні, розглянувши протокол аукціонної комісії, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна» (Із змінами), Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації», Порядку проведення  електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу (Із змінами), керуючись ст.ст. 29, 40, 52, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Затвердити протокол аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації від 06.11.2023 року.
  2. Затвердити умови продажу об’єкта комунальної власності – житлової будівлі загальною площею 69,0 кв.м., розташованої по вул. Шевченка, 3 в с. Кіпті Чернігівського району Чернігівської області, згідно з протоколом аукціонної комісії від 06.11.2023 року:

1) Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні з умовами: 50310 грн. (п’ятдесят тисяч триста десять гривень) 00 коп. без урахування ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 10062,00 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 1340,00 грн.

2) Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 25155 грн. (двадцять п’ять тисяч сто п’ятдесят п’ять гривень) 00 коп. без урахування ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 5031,00 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 1340,00 грн.

3) Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни: 25155 грн. (двадцять п’ять тисяч сто п’ятдесят п’ять гривень) 00 коп. без урахування ПДВ. Кількість кроків – 10 (десять) кроків.

Розмір гарантійного внеску: 5031,00 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 1340,00 грн.

Продавець не є платником податку на додану вартість.

Розмір гарантійного внеску встановлюється на рівні 20% від стартової ціни об’єкта приватизації відповідно до пункту 4 частини 7 статті 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (Із змінами).

4) Додаткові умови продажу:

Покупець зобов’язаний відшкодувати Кіптівській сільській раді витрати, пов’язані із виконанням заходів з оцінки об’єкта в сумі 5000 (п’ять тисяч гривень) 00 коп.:

- на р/р UA648999980314030544000025629, банк одержувача – ГУК у Черніг.обл/тг с.Кіпті/24060300, МФО 899998, код ЄДРПОУ 37972475, протягом 30 днів з дати нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу об’єкта: сума – 5000,00 грн., призначення платежу – компенсація витрат за проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації та рецензування звіту.

Покупець бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна.

Право власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна не переходить до Покупця за результатами даного аукціону, а підлягає наступному оформленню в установленому чинним законодавством України порядку.

5) Період між аукціоном з умовами або без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 15 календарних днів.

6) Мінімальний крок аукціону – 1% від стартової ціни об’єкта приватизації:

для аукціону з умовами: 503,10 грн.

для аукціону із зниженням стартової ціни: 251,55 грн.

для аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 251,55 грн.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Корогод І.І.

Сільський голова                                                                  Володимир КУЧМА