В Кіптівський об'єднаній громаді відсвяткували День захисту Дітей

Дата: 01.06.2017 17:03

1 червня відзначаться Міжнародний День захисту дітей. Це не тільки веселе свято для самих дітей, а і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. А ще 1 червня - привід для дорослих всю свою увагу приділити дітям.

Саме тому, сьогодні в селі Прогрес дуже весело, адже всі маленькі жителі громади приїхали на свято, яке організувала сільська рада. Розпочався захід зі святкового концерту, привітання  Кіптівського сільського голови Володимира Кучми, та вручення подяк кращим учням громади, призерам олімпіад, конкурсів, фестивалів.

Після концерту всі перемістилися на вулицю, де діти брали участь у конкурсах, співали, танцювали, фотографувалися з персонажами мультиків. Для дівчаток та хлопчиків були організовані майстер-класи з плетіння віночків та бісеру, малювання. Кожен з дітлахів міг знайти собі заняття до душі. Тому хочемо подякувати всім за активність та позитив, яким зарядилися всі учасники свята!